Welcome to Black Hawk Down,

Welcome to Black Hawk Down

Black Hawk Down'a şimdi kayıt olun , tüm özelliklerimize erişin. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriğe yanıt vererek bu siteye katkıda bulunabilirsiniz. Profilinizi özelleştirebilir, içerik gönderebilmeniz için ödül puanları alabilir, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla iletişim kurabilir, artı çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, giriş yaptıktan sonra kaldırılacak.

—————————————

REGISTER now to Black Hawk Down , access all our features. Once you register and log in, you can contribute to this site by submitting your own content or responding to existing content. You can customize your profile, get reward points so you can submit content, communicate with other members through your own private Inbox, plus much more! This message will be removed after logging in.

Sign in to follow this  
Followers 0
xPure

accepted
xPure's Join Request

4 posts in this topic

- What's your nickname(s), age and location?: xPure , 21 , İstanbul

- Your history in-game: 2007'den beri oynuyorum, Mta-tr serverinde oyuna başladım.

- Have you been in any clans?: VIP , LxG// , #BHD! , TRF..

- Why do you want to join #BHD! ?: #BHD! Klanı içerisinde güzel insanlar olduğu kanaatindeyim.. Ayrıca Sinan (İ[R]anLee*) yakın arkadaşım, yanında bulunmaktan mutluluk duyacağım için bu klana başvuru yapıyorum..

- How can you help our community?: Klan Savaşları.

- Contact Information?: 

* e-Mail: cagatayali3461@gmail.com

- Additional information: Oyunu yaklaşık 1 yıl önce bırakmıştım, tekrar başlamaya karar verdim.Bu oyunda edindiğim dostluklar önemli ve #BHD! ailesinde ki dostluklara da ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.

Teşekkürler.. xPure.

1

Waiting for accept or declined !

Good Luck !

0

GL

0

Accepted

0

Sign in to follow this  
Followers 0